Saugiausi dantų šepetėliai kūdikiams

Dantų šepetėliai kūdikiams Pure Baby saugiausi pasaulyje. Tai vienintėliai dantų šepetėliai, kuriuose nėra dažiklių, latekso, BPA, visos šepetėlio detalės pagamintos iš natūralių medžiagų (be naftos produktų). Medžiagų saugumas parvirtintas FDA (Amerikos vaistų ir maisto priežiūros tarnybos).

Dantų šepetėliai kūdikiams ''Pure Baby''

Dantų šepetėliai kūdikiams ''Pure Baby''
Mano mylimiausias pirmasis dantų šepetėlis

Pure Baby dantų šepetėliuose  panaudota 8000 ypatingai minkštų, aukščiausios kokybės Radius šerelių (keturis kartus daugiau nei įprastai). Ovalioje galvutėje mišriai išdėstyti šereliai garantuoja aksominį prisilietimą ir apsaugą nuo dantukų erozijos. Patrauklus šepetėlio dizainas sukurtas galvojant apie jūsų mažylį. Patogi lenkta šepetėlio rankenėlė lengvai valdona kūdikio ir tėvelių. Šepetėlio rankenėlė pagaminta iš gryno medicininio plastiko be kenksmingų priedų ir gali būti kramtoma.

Labai svarbu pirmasis dantų šepetėlis

Kiekviena mama džiaugsmingai visiems praneša linksmą žinią, kad jos kūdikėliui prasikalė pirmas dantukas. Rūpestingi tėvai pradeda valyti dantukus tik jiems pasirodžius, tačiau tikrai nesuklysite supažindinę mažylį su dantų šepetėliu dar jiems neprasikalus. Radius dantų šepetėlio šilko švelnumo šereliai maloniai pamasažuos niežtinčias dantenėles ir pamažu ši procedūra taps kasdieniu įpročiu. Vaikai nenori valyti dantukų ir protestuoja, kuomet šepetėlio šereliai yra kieti ir nekokybiški, kuomet tai tampa skausminga procedūra. Pabandę Radius Pure Baby dantų šepetėlį nustebsite teigiama vaiko reakcija.Radius garantuoja malonius potyrius jūsų mažyliui, todėl augdamas jis visuomet noriai valysis dantis. Daugiau informacijos apie kūdikių dantų priežiūrą rasite čia.

 Kodėl mamos savo mažyliui renkasi dantų šepetėlius “Pure Baby“?

  • Orginalus amžių atitinkantis dizainas – kūdikiams nuo 6 iki 18 mėnesių. 
  • Patentuoti RADIUS® šereliai – 8000 aukščiausios kokybės ypatingai švelnių šerelių, suteikia aksominį prisilietimą, ir teigiamas emocijas mažyliui.
  • Visiškai švarus medicininis plastikas be bisfenolio ir dažiklių saugo kūdikį iš vidaus ir išorės.
  • Ovali ir lenkta dantų šepetėlio rankenėlė patogi kūdikiui ir lengvai kontroliuojama tėvelių.
  • Minkštų šerelių pagalvėlė tolygiai paskirsto spaudimą į gležnus kūdikio dantukus ir dantenas.
  • Radius Pure Baby dantų šepetėlio saugumą ir veiksmingumą patvirtino ADA (Amerikos odontologų asociacija)                                                       
          Dantų šepetėliai Kūdikiams "Pure Baby''                                            

 

Kokybiški dantų šepetėliai vaikams!