Showing all 22 results

Malūnas

RADIUS gimė 1983 metais Tortolos saloje Karibų jūroje, kur du geri draugai Jamesas O'Halloran ir Kevinas Foley, architektai novatoriai, nutarė patobulinti kasdienę prekę, naudojamą daugumos planetos gyventojų – dantų šepetėlį.

Radius dantų šepetėlių kūrėjai
Jamesas O'Halloran ir Kevinas Foley Radius dantų šepetėlių kūrėjai Tortolos saloje

Tortolos sala, kur gimė pirmasis Radius dantų šepetėlis
Tortolos sala Karibų jūroje, kur gimė pirmasis Radius dantų šepetėlis

Per paskutiniuosius penkiasdešimt metų nepakitęs savo išvaizda – griozdiška stačiakampe galvute ir kietais sintetiniais šereliais, dantų šepetėlis reikalavo radikalių pokyčių. Radius užsibrėžė tikslą - kurti dantų šepetėlius pasižyminčius intuityviu, užtikrinančiu maksimalų naudojimo paprastumą dizainu, su radikalia stipraus poveikio išvaizda, puikiu valymo rezultatu ir maloniais potyriais.

Prireikė maždaug metų, kol dienos šviesą išvydo revoliucingas Radius Original - dantų šepetėlis atvertęs naują puslapį burnos higienos istorijoje. Šepetėlyje buvo panaudota keturis kartus daugiau nei įprastai 5500 labai plonų šerelių (2/3 plonesnių nei Oral B40). Pirmą kartą panaudota ovali galvutės forma su asimetriškai išdėstytais šereliais, kurią po 1992 metų ėmė kopijuoti dauguma dantų šepetėlių gamintojų. Radius Original šepetėlio kotelis buvo pagamintas iš atsinaujinančių miškų medienos celiuliozės plastiko, savo spalva ir tekstūrą primenančio glūdintą pajūrio stiklą. Truputį vėliau išleistas ir kitas Original modelis su gumine rankenėle - Scuba (Scuba – anglų kalboje reiškia nardyti). Šepetėlis su lanksčiu guminiu kakleliu lengvai prisitaiko prie burnos paviršių ir tarsi ''nardo'' šalindamas apnašas ir masažuodamas dantenas. Taip gaminant rankenėles, pirmą kartą buvo panaudota guma, vėliau šią medžiagą ėmė naudoti ir kiti dantų šepetėlių gamintojai.

Po metų tolimesniam Radius vystymui Jamesas ir Kevinas su šeimomis persikėlė į Niujorką. Išsinuomoję ofisui palėpę ir sudarę sutartį su vietiniu dantų šepetėlių gamintoju Leoministeryje, Masačuseso valstijoje, pradėjo masinę Radius dantų šepetėlių gamybą. Namų interjero parduotuvės, vaistinės ir paštu užsakomų prekių katalogai tapo pirmaisiais pirkėjais. 1984 metais Radius Original dantų šepetėliui paskirtas ''Accent On Design'' apdovanojimas už geriausią inovatyvų dizainą. Išaugus pardavimams specializuotose parduotuvėse pagerėjo finansiniai reikalai.

Paskambino Stingas ir paklausė, kur galėtų įsigyti Radius dantų šepetėlių savo koncertiniam turui
Paskambino Stingas ir paklausė, kur galėtų įsigyti Radius dantų šepetėlių savo koncertiniam turui

Netrukus ėmė gausėti gerbėjų ratas. Paskambino Stingas ir paklausė, kur galėtų įsigyti Radius dantų šepetėlių savo  koncertiniam turui. Woopi Goldberg papasakojo apie Radius televizijoje, Robertas Redfordas negalėjo apseiti be  mėgstamo dantų šepetėlio, Jane Fonda patalpino po vieną dantų šepetėlį kiekvienoje iš savo prabangių vilų, o Cher  atsisakė atiduoti savo dantų šepetėlį dailininkui, kuris norėjo priklijuoti jį prie drobės, Stevenas Tyleris paatviravo, kad jam  labiausiai patinka Scuba su geltona rankenėle, Miley Cyrus patalpino Tvitteryje nuotrauką reklamuojančią dantų šepetėlį Scubą.

Nepriklausomos vaistinės, pirmiausia Niujorke, vėliau ir visoje šalyje, atvėrė kelią į platesnę rinką, o sveiko maisto parduotuvės tapo patikimais partneriais. Stambus mažmeninis prekybos tinklas ''Brookstone'', parduodantis elegantiškus namų apyvokos reikmenis ir prietaisus, daugelį metų buvo vienas stambiausių pirkėjų. Didmeninis katalogas Norm Tompson, pristatantis prekes paštu Oregono valstyjoje, pasiūlė tvirtą draugystę.

Radius dantų šepetėlių gamintojai.
Radius dantų šepetėlių kūrėjas Kevinas ir jo duktė Saskia Foley vadovauja gamybai

Gyvenimo Niujorke laikotarpiu Jamesas ir Kevinas nebuvo patenkinti subrangovais gaminančiais dantų šepetėlius, todėl 1988 metais, siekdami patys kontroliuoti gamybą, įsigijo Beck'o malūną Kutztown Pensilvanijoje ir restauravę pastatą įrengė gražius 6000 m2 gamybinius plotus. Grupei Anglijos ir Belgijos inžinierių-mechanikų suderinus mašinas Radius tapo dantų šepetėlių gamintoju, pilnai atsakingu už savo likimą. Sudėtingame dantų šepetėlių gamybos procese labai pravertė projektavimo sugebėjimai, leidžiantys pastoviai tobulinti kiekvieną šios kasdienės prekės – dantų šepetėlio detalę, užtikrinti nepriekaištingą kokybę ir išteklių valdymą. Gamybos procese įdiegtos pačios pažangiausios saulės energiją naudojančios mašinos, per paskutinius penketą metų vandens naudojimą pavyko sumažinti net 20 kartų. Šiandien Radius tikrai gali didžiuotis turinti nuosavas įpurškimo ir šerelių gamybos mašinas JAV, Amišų šalyje Pensilvanijoje.

7.99 su PVM