Dantų šepetėliai Radius Original – kokybės viršūnė!

Radius Original dantų šepetėliai valo keturis kartus geriau, nei įprasti, nes jų galvutėse yra keturis kartus daugiau labai plonų, aksominio švelnumo, auščiausios kokybės Radius šerelių.

 Dantų šepetėliai Radius Original

 Šepetėliai lengvai valdomi ergonomiška nykščiu prilaikoma rankenėle. Galima rinktis rankenėlę pritaikytą kairei arba dešinei rankai. Dantų šepetėlių epetėlių galvutės pakreiptos 45 laipsnių kampu užtikrina odontologų rekomenduojamą valymo kampą. Siekiant išvengti dantų emalio pažeidimų, šereliai išdėstyti asimetriškai, jų galiukai užapvalinti. Didelė, minkšta šerelių pagalvėlė švelniai masažuoja visą dantenų liniją, švariai išvalo dantis ir tarpudančius. Amerikos odontologų asociacija patvirtina, kad valant dantis Radius Original dantų šepetėliais sumažėja apnašų susidarymo ir gingivito tikimybė. Radius Original pagaminti tik iš natūralių medžiagų, nenaudojant naftos produktų. Galite pasirinkti mėgstamą dantų šepetėlio spalvą iš gausios ”glūdinto jūros stiklo” dizaino kolekcijos. 

Dantų šepetėliai Radius Original patvirtinti Amerikos odontologų

Dantų šepetėliai plačiai masažuoja visą dantenų linija suaktyvindami kraujotaka, gerina audinių aprūpinimą maisto medžiagomis. Ilgainiui audiniai tampa elastingi ir stiprūs, dantenos atgauna natūralią rožinę spalvą.

Teigiamas Radius Original poveikis mažiniant apnašas ir stiprinant dantenas įrodytas klinikiniais tyrimais.

Radius dantų šepetėlius pamėgo tokios pasaulio garsenybės kaip Sting, Cher, Cyrus, Jane Fonda, Whoopi Goldberg, Martha Stewart ir kt.(*internetinės svetainės ,,Radius‘‘ komentaras)

 

Kodėl pirkėjai vertina dantų šepetėlius Original?

 • Šereliai tarnauja tris kartus ilgiau – iki 9 mėnesių.
 • Masažuojant dantenas plačia galvute mažėja kraujavimas, išsaugoma plati dantenų linija.
 • Tinkama dantenų priežiūra sumažina širdies ligų tikimybę.
 • Super minkšti aukščiausios kokybės Radius šereliai apsaugo dantis nuo erozijos.
 • Kairei arba dešinei rankai pritaikytos rankenėlės, leidžia patogiai paimti šepetėlį.
 • Suteikia malonų valymo pojūtį ir užtikrina maksimalią švarą.
 • Koteliai pagaminti iš celiuliozės, gautos perdirbant atsinaujinančių miškų medieną.
 • Radius – vienintėliai natūralūs dantų šepetėliai, rekomenduojami Amerikos odontologų sąjungos.
 • Radius Original pamėgo tokios pasaulio garsenybės kaip Steve Sting, Cher, Jane Fonda, Whoopi Goldberg, Martina Stewart ir kt.

Dantų šepetšliai suaugusiems

Viena mintis apie „Dantų šepetėliai Radius Original

 1. Laura sako:

  Praėjusioms Kalėdoms šiuos Radius dantų šepetėlius dovanojau visai savo ir vyro giminei, nes pati juo naudojuosi jau keletą mėnesių ir atsidžiaugti negaliu. O kad būtumėt girdėję pašaipias replikas: “gal čia batams? kokio didumo turi būti burna?” ir tt., kai dovanos buvo išpakuotos. O kad būtumėt matę nuostabos kupinus veidus ar skaitę padėkos kupinus žodžius po pirmojo dantų išvalymo su šiuo šepetėliu! Visi buvo sužavėti ir dabar kasdien mane mini geru žodžiu 🙂 Nes komforto ir malonumo jausmas valant, o švaros jausmas išsivalius dantis yra su niekuo nepalyginamas. Žiūrint į įprastą šepetėlį dabar kyla klausimas: kodėl reikia vargti su tokiu ir kodėl reikia “skriausti” savo burną, kai yra Toks Šepetėlis? Nuoširdžiai rekomenduoju visiems 🙂 Beje, su vaikišku Radius valosi ir mano trimetė dukra – iš visų turimų šepetėlių, šis jos mėgiamiausias:-)

Parašykite komentarą