Radius Totz – aukščiausios kokybės dantų šepetėliai vaikams

Radius Totz – dantų šepetėliai vaikams nuo 1,5 mėnesių iki 5 metų. Juose nėra BPA ir kitų kenksmingų dažiklių. Natūralus Tynex 
kapronas suteikia aksominį prisilietimą ir apsaugą nuo dantukų erozijos. Kiekvienas šerelis užapvalintas viršuje, kad nepažeistų dantenų emalio. Totz dantų šepetėlio galvutėje yra 6800 (tris kartus daugiau nei įprastai) labai kokybiškų ploniausių patentuotų Radius šerelių idealiai šalinančių apnašas bei masažuojančių dantenas. Radius Totz – geras pasirinkimas saugojant vaikučių dantis ir formuojant tinkamus dantukų valymo įgūdžius. Radius Totz – dantų šepetėlis patvirtintas FDA (Amerikos maisto ir vaistų priežiūros tarnybos) ir pripažintas ADA (Amerikos odontologų asociacijos).

Dantų šepetėliai vaikams Radius Totz

Dantų šepetėliai Totz padės išspręsti visas dantukų valymo problemas 

Dantų šepetėliai vaikams stoveliuose

Dažnai vaikams siūlomi žaisliniai dantų šepetukai su animacinių herojų rankenėlėmis, tačiau dantų šepetukas ne žaisliukas. Vaikų iki 6 metų motorika neadekvati reikiamam procesui. Pats vaikas negali teisingai išsivalyti dantukų, juolab jam negali padėti ir animaciniai herojai. Radius dantų šepetėliai yra labai lengvi, pagaminti iš atsinaujinančių miškų medienos celiuliozės, turi lenktas plonas ergonomiškas rankenėles patogias vaikui ir tėveliams prižiūrėti valymo kokybę. Tam pasitarnauja ne tik intuityvumu pasižyminti dantų šepetėlio rankenėlė, bet ir minkšta ovalios formos galvutė su natūraliais ricinmedio sėklų šereliais. Tai labai draugiškas dantims ir dantenoms natūralus augalinis pluoštas. Jis saugo dantų emalį ir švelniai masažuojantis dantenas. Valymo malonumas leidžia ilgiau mėgautis procesu, todėl nereikės skaičiuoti minučių kol bus pasiekta visiška švara. Taip Radius dantų šepetėliai vaikams paverčia alinantį ir negeidžiamą procesą džiaugsmo akimirkomis.

Daugelis mūsų pirkėjų džiaugiasi, kad įsigijus Radius Totz vaikišką dantų šepetėlį pasikeitė mažylių požiūris į dantukų valymą. Ir niekada taip nebuvo lengva tėveliams. Kaip sakė viena mūsų pirkėja: “Tai stebuklingas šepetėlis. Viens du ir dantys švarūs”.  

Pasirodžius pirmiesiams vaikučio dantukams, patartina juos valyti du kartus per dieną: ryte ir vakare vaikišku dantų šepetėliu maža galvute, minkštais užapvalintais šereliais, naudojant nedidelį kiekį dantų pastos. Pageidautina, kad vaikučius iki 6 metų prižiūrėtų ir jiems padėtų tėveliai.

Amerikos odontologų sąjungos rekomendacija.

Dantų šepetėliai vaikams Totz

Kodėl mamos savo vaikučiui renkasi Totz?

 • Idealiai atitinkantis vaiko amžių dizainas – nuo 18 mėnesių iki 5 metų.
 • Patentuoti ADIUS® šereliai – 6800 aukščiausios kokybės ypatingai švelnių šerelių, skirtų patogiai, veiksmingai ir saugiai dantukų priežiūrai.
 • FDA patvirtintas plastikas be bisfenolio – saugus dantukų paviršiams ir gležnoms mažylio dantenoms.
 • Plonėjanti, lenkta dantų šepetėlio rankenėlė patogi augančio vaiko pirštukams ir lengvai kontroliuojama tėvelių.
 • RADIUS® Totz glotni ovali galvutė ir saugus šepetėlio dizainas leidžia pačiam vaikui saugiai valyti dantukus nesibaimintant, kad šepetėlis užklius už augančių dantukų ir dantenų.
 • Spaudimo nereikalaujantis valymas – minkšta šerelių pagalvėlė tolygiai paskirsto spaudimą į dantukus ir dantenas, nuo mažens teisingai formuodama valymo įgūdžius.
 • Galite pasirinkti norimą šepetėlio spalvą iš gausios spalvų patetės.
 • Radius – vienintėliai natūralūs dantų šepetėliai, rekomenduojami ADA (Amerikos odontologų asociacijos).

 

Dantų šepetėliai vaikams

Viena mintis apie „Dantų šepetėliai vaikams TOTZ (1,5-5 met.)

 1. Saulius sako:

  Superiniai šepetėliai, pažystama komentavo taip,- didesnė šepetėlio galvutė atrodė neįprastai, tačiau vaikas buvo labai patenkintas, labai patogi rankenėlė, nykščiui įstatyti duobutė, liuks!

Parašykite komentarą