$ s mintys apie „$ s“

 1. Sandra sako:

  Mano gilius įsitikinimas buvo, kad kietas šampūnas gali būti reikalingas tik kelionėse, bet pirmą kartą išbandžiau Jūsų kietą šampūną (skirtą normaliems plaukams su citrina ir apelsinu) – tai pranoko visus įmanomus mano lūkesčius. Plovimas – malonumas, plaukai plovimo metu nesivelia (turiu ilgus, tankius, bet chemiškai kiekvieną mėnesį šviesinamus plaukus), kietasis šampūnas puikiai putoja, plovimas visokeriopai ekonomiškas be jokių pastangų, kadangi plaukus plaudavau su prabangiu skystu šampūnu du kartus, o po išplovimo plaukus ištepdavau kondicionieriumi arba plaukų kauke ir po to nuskalaudavau, ir plaukų galiukus sutepdavau plaukams skirtu aliejumi, taigi šįkart tik du kartus išploviau kietu šampūnu ir nereikėjo jokio kondicionieriaus, jokios plaukų kaukės, jokio plaukų aliejaus. Plaukams natūraliai išdžiūvus (po plovimo kietu šampūnu) jie tapo purūs, natūraliai pakilę nuo galvos odos, minkšti ir blizgūs, na tokį efektą aš plaukams sukurdavau tik su keliomis pagalbinėmis priemonėmis, o čia tik po elementaraus, greito kietu šampūnu plovimo ir be jokių papildomų priemonių. Toks vidinis džiaugsmas, kad esu kaip „Amerikos atradėjas“ Kristupas Kolumbas tik atradau neįkainojamą priemonę savo gražiems plaukams, kurie turėtų tapti dar gražesni ir sveikesni naudojant Jūsų natūralų kietą šampūną 🙂 Nuoširdus Jums ačiū.

 2. Ugnė sako:

  Nuoširdus ačiū, Jūsų komandai, už operatyvumą ir greitą kokybiškų prekių pristatymą. Jau keletą metų, nebegaliu įsivaizduoti kasdieninės dantų priežiūros, tiek namuose – su nepakeičiamais Radius dantų šepetėliais, tiek kelionėse – su Radius Tour Travel kelioniniais dantų šepetėliais. Mūsų šeimynos narių dantukai, visų vardu, taria didelį AČIŪ – patikimiems šios produkcijos platintojams ir rekomenduoja Jus visiems draugams 🙂

 3. Kristina sako:

  Labai ačiū už greitą pristatymą! Šepetėliai nuostabūs, visiems rekomenduoju 🤗 puiku, kad galima keisti tik galvutes. Geras kainos ir kokybės santykis.

 4. Radius komanda sako:

  Dėkojame už pozityvų atsiliepimą. Spanguolinis siūlas šiek tiek skiriasi nuo mėtinio, jis mažiau tamprus, bet labai gerai slysta danties paviršiumi, labai tinka siauriems tarpdančiams. Rekomenduojame išbandyti ir Radius Source dantų šepetėlius – tikrai būsite maloniai nustebinta valymo kokybe ir komfortu. Ačiū, kad perkate.

 5. Giedrė sako:

  Užvakar Eurovaistinės internetinėje priekyboje įsigijau dantų siūlą su natūraliu mėtų ekstraktu. Šiandien atsiėmiau ir išbandžiau. Labai patiko siūlo minkšta struktūra, nors iš pradžių atsidariusi, skeptiškai pagalvojau, kaip jis galėtų gerai slysti tarpdančiu ir ar netrūkinės pasilikdamas tarpdantyje? Slysta kuo puikiausiai ir neplyšinėja. Dabar noriu išmėginti spanguolinį siūlą.

 6. Asta sako:

  Labai gaila, kad anksčiau nežinojau apie Jūsų nuostabius vaikiškus dantų šepetėlius. Jų dėka vaikas atprato priešintis dantų valymui, dantenos niekada nebepažeidžiamos, dantukai išvalomi idealiai. Vaikas noriai valosi net pats. Iš pradžių Jūsų produkcija atrodė mums per brangi, tačiau kokybės atžvilgiu jos net negalima lyginti su įprasta produkcija. Norisi išbandyti vis daugiau produktų, investuojant į sveikatą. Ačiū, kad Jūs teikiate galimybę juos įsigyti ir visuomet maloniai pakonsultuojate!

 7. Ugne sako:

  Budama ekologiska mergina begalo dziaugiuosi sia produkcija, naudoju ir sepeteli su keiciama galvute ir pasta be jokiu nereikalingu priedu ir dantu siula vegan ir viskame randu savu eko pliusu, o svarbiausia Radius virusu uzkreciau ir seimyna 🙂 aciu paciu jums radius komanda, gyvuolite dar ilgaaaaai ilgaaaai ilgaaaai…

 8. Edita sako:

  Labai ačiū už greitą aptarnavimą. Pirmąjį RADIUS šepetėlį atnešė Kalėdų Senelis. Buvau skeptiškai nusiteikusi… toks didelis, tik puodams šveist 🙂
  Tačiau, pabandžiusi, maloniai nustebau:idealiai tinka dantų priežiūrai!!!
  Todėl, kai jau visai nutryniau, ėmiau ieškoti kažko panašaus. Visai netyčia radau Jus. Dar kartą Ačiū, rekomenduoja Visiems, kas mylite save…
  Su pagarba! Jūsų UAB“Aindra“ fanė.

 9. Estetinio plombavimo specialistė Justė sako:

  Tiesą sakant, neįsivaizdavau, kuo išskirtiniai gali būti, tarkim, dantų siūlai. Na siūlas kaip siūlas, funkcija lyg ir tokia pati. BET mane nustebino organinio šilko dantų siūlo “Radius” elegantiška, kompaktiška dėžutė, kurioje kiekvienas siūlo gabalėlis yra vienkartinis, įpakuotas į atskirą pakuotę. Tai ne tik patogu, tačiau labai higieniška. Kalbant apie funkciją, siūlas yra storas ir minkštas, kas leidžia nepažeidžiant dantenų išvalyti, kiekvieną tarpdantį. Tai higienos priemonė, kurią šalia savęs kasdien privalo turėti, kiekvienas suprantantis burnos higienos svarbą.

  Kita priemonė – “Radius” dantų šepetėlis. Ne visi (tame tarpe ir aš) skaito pakuočių užrašus. Kelis kartus žvilgtelėjau į šepetėlį… kam man jo reikia? Turiu savo mėgstamą šepetėlį… Tačiau neįprastas pakuotės dizainas iš karto patraukė mano dėmesį. “REVERSE HANDLE FOR LEFT HAND” – sutapimas? Manau, taip, bet būtent man ir mano vyrui tai aktualu. Antras didelis pliusas yra keičiamos galvutės, kas yra tikrai naudinga ne tik finansiškai, tačiau ir praktiškai (šepetėlį išardžius patogu nešiotis).

  Taigi, išvada viena – burnos higienos priemonės tobulėja. Jos vis dar gali stebinti savo funkcija, efektu bei estetika ne tik klientus, pirkėjus, pacientus, tačiau ir odontologus. O iš gausybės pasiūlymų linkiu rinktis tik kokybiškas priemones, kurios leidžia užtikrinti nepriekaištingą, individualią burnos higieną.

  Didelis AČIŪ Jūsų kompanijai ir sėkmės vystant veiklą!

  Pagarbiai

 10. Gydytoja odontologė – ortopedė Eglė Vitkevičienė sako:

  Dantų šepetėliai turi būti lengvi, pagaminti iš natūralių medžiagų ir turėti minkštus šerelius. Būtent tokie ir yra Radius šepetukai, todėl mano vyras, mažametis sūnus ir aš pati kiekvieną dieną juos naudojame bei esame labai patenkinti

 11. Odontologė sako:

  Esu gydytoja odontologė, išbandžiusi Radius Source dantų šepetėlį gerokai nustebau, nepamenu kada buvo toks geras pojūtis valant dantis. Šepetėlis apgaubia daug dantų,o kartu ir dantenas, kas suteikia malonų pojūtį – tarsi dantenų masažas ir gaivuma burnos ertmėje. Rekomendavau draugams ir daugelis jų liko labai patenkinti šiuo šepetėliu .
  Tikrai rekomenduoju,valysitės dantis su malonumu 🙂

 12. Jonas sako:

  kokybiški, patogūs šepetėliai. Iš pradžių nusipirkau pabandymui, nes buvo kiek keista matyti tokią didelę galvutę turintį šepetėlį. Tačiau pabandęs nustebau, kad visai maloniai ir minkštai masažuojasi ir dantenos. LABAI patiko ir jau šių šepetėlių neiškeisiu į kitus 🙂

Parašykite komentarą